Jak šel čas VIII. aneb příkrmy podruhé

27. prosince 2007 v 16:09 | Šárka |  O dětech
Ať se nám to líbí nebo ne, jednou nutně přijde doba, kdy miminko začne samo aktivně ovlivňovat skladbu svého jídelníčku. A nemusí to být vždy o potraviny a poživatiny k jídlu určené. A tak známe miminka, která se vrhají na blýskavé ozdoby z adventních věnců (že Erýsku :-) ), houby na mytí, ale i kovové redukce. Zvláště u posledně jmenovaných je pak nutné poněkud pečlivěji prohlížet plenku dokud se kýžený objekt opět neobjeví na světle božím... :-) Ani Daník není výjimkou. Zvláštní zálibu má v opatlávání obličeje svými mastičkami, že něco občas skončí i v pusince asi nemusím zvlášť zdůrazňovat. Ale mastičky se zdaleka nemohou rovnat krabičkám. Daník nejspíš trénuje na zápis do Guinessovy knihy rekordů v disciplíně "Jak se co nejrychleji dostat do krabičky jiným než klasickým způsobem". Nikdo by nevěřil tomu, jakým fofrem dokáže do obalu prokousat nemalý otvor. Materiál, který byl původně na místě otvoru se mi občas povede z pusinky vylovit, ale občas taky ne. A co z toho plyne pro naše plenky? Nadměrně je nesleduji. Používám kontrolovanou bio kosmetiku, takže množství, které se mu sem tam povede spořádat tak maximálně způsobí rychlejší vyprazdňování. Jen papír mi trochu vrtá hlavou. Přemýšlím, jak by se to dalo zařídit, aby vylezl vždy až nakonec. Byl by totiž rovnou utřený a ušetřila bych ubrousky... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fazole Fazole | 27. prosince 2007 v 20:50 | Reagovat

Erýsek takhle sežral hermelín se zeleným pepřem i se staniolem. Do plenky jsem se radši moc nedívala, obsah rychle osprchovala a bylo.

2 Šárka Šárka | 28. prosince 2007 v 8:09 | Reagovat

Erýsek má dobrý vkus. :-) Časem to zvládne i bez staniolu. Ale i u nás dítě snědlo staniol - pro změnu z čokolády vivani cappuccino... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama